tohle nosítko měli naši na sestru - máme podobné fotky z Tater.
15. čer 2016
@lamonita presne jsem chtela napsat totez - tata me takhle se strejdou nesli v tomhle nositku na Téryho chatu a pry jsem kibicovala, ze rychleji, rychleji 😀
15. čer 2016
Radek je celej tata, zejo? 🙂 Super fotka!
15. čer 2016
Ségra nekibicovala, ale rozepla se a "vyskočila", Zůstala sedět na zemi a táta si toho všiml po pár metrech.
15. čer 2016
@lamonita 😀 😀 tak to je super 😀
15. čer 2016


Ta je bozi😃 Muzu se zeptat, kolik tatovi bylo? Vypada strasne mlade.