Nevím jak vy, ale my máme doma podzim 😵
Čaj, zapálené svíčky, teplé ponožky, v televizi pohádky (Dvanáct mesíčků a teď Anděl Páně). Venku ponuro, chladno...
Miluju podzim!
My tak měli včera 🙂 teplé ponožky, svíčky, teplá deka,plno čaje a tv 🙂 taky miluju podzim 🙂
19. zář 2016
My máme teplé ponožky, místo svicek mame rozsvicenou lampu, kakao a místo pohádky Comeback 😃