Nevim jestli jste na me v patek tak urputne mysleli, nebo jestli je to dilo me prudke inteligence. Ale velkou soubornou zkousku ekonomie i polotologie jsem dala!!!!! Uaaaaaaaaaaaaa 😀
Super! Gratulace! Tak teď tu diplomku 😀
12. zář 2016
Supéééér 🙂
12. zář 2016
Sikulaa! :-*
12. zář 2016
Peti, jsi vazne dobra! Obdivuji kazdeho, kdo se dokaze ucit u deti...🙂 Nevzdavej to, hecni se a dodelej tu diplomku! Byla by skoda skoncit po tech letech driny a venovanemu casu bez vysledku..
13. zář 2016
pipetulaa
autor@pepetousek No teď už to nevzdám 😀 diplomku píšu, v sobotu už mám první přednášky. A v květnu se tu budu chlubit titulem ING 😀
13. zář 2016
Jako bych to neříkala 😉 Gratulace intoško :-*