Nevíte prosím někdo, jak dlouho je infekční dítě po Šesté nemoci??? Tonínovi usputuje vyrážka, tak nevím, jak moc smí vídat jiné děti. Zatím ho držím striktně v izolaci...
@pipetulaa my dnes 1. Den skoro bez vyrazky 😉 a uz je mu hej ♡
I vam brzke uzdraveni
31. črc 2016
Sesta nemoc je infekcni jen do vyseti vyrazky. Takze kdyz uz ustupuje, tak je v pohode.