závist! taky se tam chystáme, Budapešť je prý nádherná!! Letos už to teda asi nestihneme, tak snad příští rok už s mrňousem 🙂
8. zář 2016
Budapešť milujeme, byli jsme tam několikrát. Je tak podobná Praze, ale nejsou tam davy a je menší, dá se krásně projít za pár dní 🙂
9. zář 2016

Jé, kdysi jsem tam byla v říjnu a bylo to super, běžte do lázní Sécheli (nebo tak nějak🙂), v chladném počasí je to úžasný zážitek (jen si neberte jen plavky a ručníček jako já, co šetřila místo v batohu🙂, ale určitě župany). A zajděte si do cukrárny, ty mají vyhlášené!