Prechazeni nemoci se nevyplaci...lehla jsem se zanetem krku, ucpanyna dutinama a jako bonus mam sileny zanet v levem oku, diky cemuz vypadam, jakoby me doma mlatili.
Ufff ☹ litujte me, je mi me lito! 😅
lituju Te nastotisickrat, at je brzo lip
4. čer 2016
Jezis si delas srandu ne???
4. čer 2016
Máš někoho, kdo Ti pohlídá Zlato???
4. čer 2016
Drz se at je ti brzy dobre a posilam ❤
4. čer 2016
Lituju te, pac jsem lehla taky! ☹