Prosím, aktivní chodítko ano nebo ne? Případně jaké kvalitní, ideálně třeba dřevěné pro chlapečka??? Tonda mi tu šoupe s košem na prádlo a mě to leze na nervy 😀
Za mě rozhodně ano a měli sme nějaké obyčejné moc rozdíly v tom nevidím, navíc když bylo využito tak měsíc dva
Syn mel od roka nakupni vozik a dodnes v nem vozi hracky.
Taky jsme měli vozíček z Ikei, tehdy se ještě jmenoval Ekorre. Dodnes v něm děti venku vozí hlínu 😀
Kočárek od Fisher price 😉 Alternativně něco klučičího 😉
My jsme měli od FP a stejně ho nechtěla a dál zůstala u tatrovky a židle 🙂
Mame VTech First Steps Baby Walker a je to jedna z nejoblibenejsich hracek 🙂
Za mě ne a to z toho duvodu že to ditku brani ve spravnem.vývoji chuzemSice je to lepši jak klasicke,ale žadna hitparada to taky neni
Za nas určitě ano, mame obyc z tesca a stačí 🙂
Ano, aktivní ano a my Teda mame plast od chicca. V dřevěnych se nevyznám.
u nás to stejně vyhrála vždycky plastová stolička z Ikei, chodítko jen překáželo v pokojíku a nebo velké popelářské auto (bráchovo).

mame tohle a spokojenost 🙂 http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/3028...