Tak to ale je! 😂
2. říj 2016
2. říj 2016
Jojo, a v noci kontroluji stav prachu pod posteli a ne bubaky 😀
2. říj 2016
A nejlepsi je v noci sama koukat treba na American Horror Story, jako ja prave ted a pak jit potme spat a ne a ne usnout strachy🙂
2. říj 2016
Teď jsem si vybavila, jak jsme byly kdysi se sestrou doma samy a dívaly se na horor 18. anděl. No byly jsme tak pos... strachy, že jsme se bály i projít předsíní 😀
6. říj 2016


Diplomaticky sepsano.