Taky uz ceka v krabici...nn
19. srp 2016
Taky jsme dávali prvním narozeninám s byl to ten nejlepší dárek😉 a je dodnes 🙂
19. srp 2016
Super retro. Moje první skoro zlomenina vznikla v tyhle káře 😀 Myslím, ze Toník bude mít radost 😉
19. srp 2016
Malej dostal už k vánocum a je to jeho nejoblíbenější hračka. Pořád jí tlačí před sebou a jezdí po celym baráku 😀
19. srp 2016
máme tyto retro ve vel. 30cm a jsou krásný 🙂
19. srp 2016
U nás má úspěch i po roce, dostal jí v roce a dneska má 2 roky 😉
19. srp 2016
Nejoblíbenější hračka u nás!
19. srp 2016

My se taky tesili a nic ;( ten malej nevdecnij ji ani piskem nepokrtil jen tu chudak lezi a fublnguje jako odkladiste veci na pisek :D