Ja teď začla dávat polívky místo večerního kojení, ale tahle sklenička mě lákala už dlouho v obchodech.. asi ji zítra koupím 🙂
My uz jsme zacali,chleba se syrem,maslem a nejakou zeleninu.Miluje rajcata a okurky.😄
Kaše, jogurty, chleba s něčím, sladké pečivo 🙂 Dnes měla domácí pórkovou polévku 🙂
Tak Sophi furt na noc dostává mléko hipp a občas do toho přimíchám hipp kaši ale skleničku na noc nesní a ani jiný jídlo
Mám Doma také koupenou jen jsem ještě nevyzkoušela zatím dáváme jen mlíčko
@monikacumpelikova Tak až vyzkoušíte, dej vědět, jak chutnalo! 🙂)) U nás úspěch veliký 🙂
Dáváme prso....všechno jídlo i kaše bojkotuje 😃
Bohužel, jednou jsem ji zkusila, ale Klárka má alergii na nějakou složku z toho a bylo mi hodně ouvej z toho, co jsem jí to dala, protože pozvracela celou noc. Asi po roce jsem to zkusila znovu a se stejným výsledkem :(
U nas se kona pred spanim mlicko - Hipp, jak jinak! 😀 A kolem pate davame vetsi svacu a to fakt jak kdy. Nekdy chleba s necim, nekdy kuskus na sladko, dneska treba satecek a kornoutek 😀
PS toto vypada vyborne, za kolik se da poridit?
Já dávám mléčnou rýžovou/krupicovou kaši od hami 🙂
nejoblibenejsi chleb s maslem a rajce 🙂
Sunarek, miluje ho 🙂
@pipetulaa děkuji za <3
já měla docela drsny rozjezd.. prvních tři tydny dostaval na střidačku umělou a já to pořád vzdávala, nešlo to.. maly pořád brečel.. a ted zpětně vím kde byla chyba.. chtěl kojit časteji a ne jen dle dr co 2 až 3 hodky, že dřív ne... mno mohla jsem si ušetřit nervy.. ale co už 🙂 vybojovano mám a jak říkáš.. koza je prostě koza... 😀
U nás tedy jede pořád na noc a v noci mlíčko - Hipp je přeci nej 😀 Ale tahle kašička vypadá opravdu zajímavě - díky Péti za tip - určitě vyzkoušíme! 🙂

K večeři dávám zbytek masozeleninoveho příkrmu (k obědu cely nesni) a pak dokojim v posteli. Obcas dam ale jogurt nebo dětský pudink bez cukru (nevybavim si značku - ale chutná i mne).🙂
Me bobsin tyhle kase ve skleničce stale odmita,takze je vzdycky zdlbnu ja :D by byla skoda to vyhodit ze? (; ale fakt nevim co mu na tom nechitna....
Ahoj, @pipetulaa
Tak moje děti už jsou větší 🙂
většinou večeří to, co bylo k obědu... 😀


kupovala jsem tyhle obcas... a pak teda obdobu od bebivita.. no děsně mě to chutnalo 😀