Jee, ty froddo vypadaj na nozkach luxusne!
8. říj 2016
Uzasne botky
8. říj 2016
pipetulaa
autor@paawlusaa
@panickatlamicka
@kacenka6985
Holky díky! Botky jsou super frajerske! 🙂)) jsem s nima moc spokojena a Tonikovi se v nich prima ťape 🙂
8. říj 2016
Jsou vazne super ..hned na ne Koukam😊Šly by i pro ditko s vyšším nartikem?vypada ze jo 👍
8. říj 2016
Na vysoký nárt úplně nejsou, ale vypadaj parádně. Už se těším, až nám dorazí do krámu.😀
9. říj 2016
to je krasavec <3 taky nad nimi pak uvažuji, ale nas vojta ma vysoký nárt ☹ ještě uvažuji nad filli
9. říj 2016
@petrabruskova mame filii ted par dni a ja i syn jsme nadseni 🙂 Nadherne vypadaji a zdaji se byt moc pohodlne 🙂
9. říj 2016
ty botky jsou parádní!
10. říj 2016

Kocourek 😉