icon

Uff. Teď jsem se dozvěděla, jak moc zasáhnul osud do života jedné mojí kolegyně... vždycky to byla workoholička, posléze velmi aktivní maminka dvojčátek...A teď si prochází nelehkým obdobím.
Přečtěte si to a dejte to přečíst svým mužům... Má to svoje poselství..
http://backontrees.blogspot.cz/2016/09/sbohem-m...

avatar

Zda se mi, ze jsem cetlw na foru mk dotaz od te maminky, zda si ma dite nechat, ale mozna se pletu.

26. zář 2016
avatar

Musím říct, ukápla mi slza.. a ne jedna...

26. zář 2016
avatar

Ach jo!!!! To je tak smutný..ale zároven hezký ..že má kolem sebe takovou podporu a pomoc.

26. zář 2016
avatar

Těžké rozhodnuti ale j bych se rozhodla stejne. .hlavně ať se uzdraví

26. zář 2016
avatar

Držím palce a přeji hodně síly všem zúčastněným

26. zář 2016
avatar

Like pro šíření. Silný příběh...

26. zář 2016
avatar

Na to neexistují slova...hlavně ať je zdravá.

26. zář 2016
avatar

Uff... ☹ Hlavně zdraví, to je v životě opravdu to nejdůležitější!

26. zář 2016
avatar

❤ jsme tu dojati a rozesmutneli oba dva... Bohužel, tohle je život a proto je potřeba si vážit každého společného dne a přát si skutečně hlavně to zdraví, protože az s přibývajícím věkem si člověk uvědomuje, že to neni jen klišé narozeninových gratulaci ale skutečná a ta nejdůležitější hodnota ❤

26. zář 2016
avatar

🙏🏼

26. zář 2016
avatar

Jo zivot je pes.krasne napsane a mamince preji hodne,hodne zdravicka ji a jejim prdolkum!

27. zář 2016