Uff. Teď jsem se dozvěděla, jak moc zasáhnul osud do života jedné mojí kolegyně... vždycky to byla workoholička, posléze velmi aktivní maminka dvojčátek...A teď si prochází nelehkým obdobím.
Přečtěte si to a dejte to přečíst svým mužům... Má to svoje poselství..
http://backontrees.blogspot.cz/2016/09/sbohem-m...
Musím říct, ukápla mi slza.. a ne jedna...
Ach jo!!!! To je tak smutný..ale zároven hezký ..že má kolem sebe takovou podporu a pomoc.
Těžké rozhodnuti ale j bych se rozhodla stejne. .hlavně ať se uzdraví
Držím palce a přeji hodně síly všem zúčastněným
Like pro šíření. Silný příběh...
Na to neexistují slova...hlavně ať je zdravá.
Uff... ☹ Hlavně zdraví, to je v životě opravdu to nejdůležitější!
❤ jsme tu dojati a rozesmutneli oba dva... Bohužel, tohle je život a proto je potřeba si vážit každého společného dne a přát si skutečně hlavně to zdraví, protože az s přibývajícím věkem si člověk uvědomuje, že to neni jen klišé narozeninových gratulaci ale skutečná a ta nejdůležitější hodnota ❤
🙏🏼
Jo zivot je pes.krasne napsane a mamince preji hodne,hodne zdravicka ji a jejim prdolkum!
Zda se mi, ze jsem cetlw na foru mk dotaz od te maminky, zda si ma dite nechat, ale mozna se pletu.