V Brně otevřeli pivovar. Uvařili první várku a inkognito poslali vzorek do Plzně na rozbor.
Po týdnu přišel výsledek:"Vaše kobyla je zdravá."
😀 😀 😀
myshellka87

27. srp 2016
To už je podruhé paní, já si to píšu 😉 Počkej až se potkáme osobně.
Ale uznávám, ze je to vtipné a pravdive 🙂
27. srp 2016
Manžel mi po přečtení tohohle vtipu řekl, že nejvtipnější na tom je : V Brně uvařili pivo " 😀
27. srp 2016
Tak Plzen uz taky neni moc kumst. A v Americe pry je to docela kekel...
27. srp 2016
Ale samo, ze Starobahno je nej!😀
27. srp 2016
Mezi nama, manžel doma pije jen Plzeň, nic jiného by do pusy nevzal, ale teď na dovolené pije místní bulharské pivo a jak mu smakuje, když jiné není😀
27. srp 2016
jsem z Plzně, v Prazdroji jsem i dělala... a někdy mám 100 chutí dát si brněnské či jakékoliv jiné 😉
28. srp 2016