pipetulaa
autor@szabickovi Toník je jednu dobu snídal, pak je naopak večeřel a teď mi je bojkotuje. Ale jeho chuťové preference se mění jako májové počasí, takže to za týden bude zase všechno jinak 😀
10. říj 2016
@pipetulaa u nas se to taky dost meni 😀 ale ovoce nechce porad stejne.
10. říj 2016

My davame dopo, malej je ma moc rad ☺