Tohle je rekla bych nejlepsi vyrobek Hippu ever!
15. čer 2016
některé děti mají problém vypít cokoliv 😀
15. čer 2016
U nás ten mrkvový nedal ani tatínek 😂 Ten jablečný jde 😉
15. čer 2016
Tak u nás byl problém vypít oba druhy. Musela jsem mu to dávat po troškách do čaje. Ani já jsem to nedala. Oboje je pěkně hnusný 😀
15. čer 2016
U nás bohužel neprošel ani jeden ☹
15. čer 2016
Můžu to i já? :/
15. čer 2016

Škoda,to jsem potřebovala vědět před 2 . týdny😉