Zítra odpoledne se jdeme fotit...a já mám v plánu jít v letních šatech. Modlete se prosím se mnou, ať je teplo, ať neprší a ať nemám husí kůži jako ostny 😀 😀
Zítra to u vás půjde 😉
19. zář 2016
@pipetulaa ja prave rozsekavam zda se jit fotit ve stredu rano nebo odpol a zda do atasu nebo ven.. a jsem z toho jelen☹
19. zář 2016
pipetulaa
autor@michelle_7 já tělo etice fotky nemusím, takže vždy volim exter. A už jsem změnila i outfit 😀 jdu nakonec v total podzimním a myslím, že to bude lepší než ty šaty 🙂
19. zář 2016
pipetulaa
autor@michelle_7 běžte taky ven, podzim je nádherný!
19. zář 2016
@pipetulaa Tak nam foceni taky presunuli, na pondeli odpol, to ma byt snad 19 stupnu..
21. zář 2016

S tim teplickem,nevim nevim 😉