plksv
autor@lvicek2000 neee🙂
24. pro 2018
Nádherné 👍
24. pro 2018
To je moc krasne❤️
24. pro 2018
Krása 👍
24. pro 2018
Ty jo tak to je borec
24. pro 2018
To je krása 😮
24. pro 2018
Ja si přála od Ježíška krasopísanku, tak snad se mi taky bude dařit ☺ má to krásně ☺
24. pro 2018
Nádhera! 😍
25. pro 2018
Paráda! 😊 To je teď hodně oblíbené, a podle mě super činnost, jemná práce ale chce to asi fakt trpělivosti. Já bych na to neměla nervy 😁
25. pro 2018
Mám naplánované kurzy na jaro ♥️♥️ doma zatím jen písanky
26. pro 2018

To není tisk?😲