Dnes je to 13 let, co se nám narodil náš druhorozený. Porod byl rychlý, v klidu, ale na jeho konci mi pokazili, co se dalo. Ale výsledek stojí za to. Když vidím fotku toho miminka, nechce se mi věřit, že dnes je to puberťák větší než já, před zrcadlem stráví víc času jak na přípravu do školy, zamilovaný je až na půdu, přinutit ho k nějaké práci je nadlidský výkon a ty jeho hlášky 🙂. Aktuální foto pro srovnání sem mám zakázané dát!
kolik bude potrebovat ten tvuj fesak lajku?🙂
To bude fešák po mamince 🙂😉
Ja mam doma 12 leteho,ten čas letí děti nam stárnou 😉
Ja chci foto, bude mit uspech 😀
Já se přidávám,my chceme aspoň jednu srovnávací👶👦
@molasek
@nadja73
@lvicek2000
@2d holky, fakt to nejde, musela jsem složit slib 🙂. Opravdu 🙂.
@plksv no dobra, ale ja bych lajkla 😀
Chápu vždyť mám doma taky puboška😉

Jen ať se nechá fešák vyfotit aktuálně,že holky...