Dnes jsem nechala po třídě kolovat stokorunu v průhledné složce, aby si studenti prohlédli úžasný svorník Petra Parléře. A co myslíte, vrátilo se mi 100 korun? Nevrátilo! Ve složce bylo 101 korun 🙂.
Komentář byl odstraněný
Tak to je paráda i s úroky... Kde pracuješ, nechám tam kolovat na chvilku mega 🙂
21. únor 2017
Super úrok!😀