Dnes jsem ve škole probírala Jana Nerudu a pustila jsem studentům ukázku z filmu Marečku, podejte mi pero, kde Sovák recituje Jak lvové bijem o mříže a rozebírá hrdobce🙂. A musím říct, že oni se opravdu bavili a srdečně smáli. Moc mě to potěšilo, bála jsem se, že tenhle humor mladé generaci moc neříká.
🙂 však je vidět, že i "staré" klasické komedie jsou stále dokola v dalších a dalších generacích oblíbené 🙂 toho bych se nebála!
24. bře 2017
A oni ten film neznají?
24. bře 2017
Myslím si, že pokud jsme Češi, tak ten humor budeme pořád chápat - staří nebo mladí 🙂