icon
1 / 1
avatar

Ale věz, že si to budou pamatovat..😉

12. bře 2019
avatar

Jak jinak 😂

12. bře 2019
avatar

DYCKY! DYCKY Most! 😄😄😄☝️

12. bře 2019
avatar

Dycky Nezval!

12. bře 2019
avatar

Jak jinak😂

13. bře 2019
avatar

Promiňte dotaz naprosté nevzdelankyne a ubozacky... co je to "vždycky most"? 🙄

13. bře 2019
avatar

@budilinka odkaz na seriál Most

13. bře 2019
avatar
13. bře 2019
avatar

Teď jsem si vzpomněla....na střední jsme s holkama vytvářeli pomocné věty, aby nezapomněli díla....u Nezvala.... stál na Mostě a dělal Pantomimu✌️ co dál ještě @wejomina

13. bře 2019