icon

Dnes přišlo vyúčtování za elektřinu. Probendili jsme 9,1 MWh, loni 7,9 MWh. Máme velkou koupelnu a pořád jsme s holkou skuhraly, že je tam málo teplo, takže tam manžel přidělal přímotop. Když vidím ten nedoplatek, začínám teplo v naší koupelně přehodnocovat 🙂. Ale stejně by mě zajímalo, kolik MWh spotřebujete.

avatar

My cca 3

18. kvě 2018
avatar

Cca 2 MWh

18. kvě 2018
avatar

my vloni 5,854 MWh - rodinný dům 5+1

18. kvě 2018
avatar
plksv
autor

Teď jsem chtěla napsat - je nás 5, dům 5 +1, z části elektřinou topíme.

18. kvě 2018
avatar

5,9 MWh.. rodinný dům, osm lidí, na el. vaříme plus ohřev vody, ale topime plynem

18. kvě 2018
avatar

6,5 MWh, rodinny dum 5+1. Na elektrinu mame vse 🙂 a v zime standardně 23,5 stupně v celém spodnim patře. V pokojích tak 22 🙂 ale mame tepelne čerpadlo, a vyhodnejsi tarif, tak platime fakt málo 🙂

18. kvě 2018
avatar

My mame od unora do unora 1.9 MWh zato plyn je mirne vetsi😅

18. kvě 2018
avatar

Nemám a asi ani ndchci mit tucha 😀🙈

19. kvě 2018
avatar

16 MWh. 😂🙈 mame velkej haus. 😅

25. kvě 2018