Dnešní dobrá zpráva - přišlo vyúčtování za elektřinu. Probendili jsme 7,798 MWh a díky skvělému tarifu náme přeplatek!
taky mě zajímá 🙂
17. kvě 2017
plksv
autorMáme takový trochu speciální u Eonu, vychází nám to na 3,60 Kč za KWh.
17. kvě 2017
Aspoň někdo má super poskytovatele - já už se přes 3 měsíce dohaduju s ČEZem - fakt výživná chuťovka :-/
17. kvě 2017
Co máte za tarif a u koho? 🙂