Je to normální? Druhý den školy a syn (7.třída) už ztratil žákovskou knížku! Doufá (a já taky), že mu ji omylem sebral spolužák.
😂jsem ucitelka druheho stupne, verte,je to normalni😂
5. zář 2017
Můj syn nenosil v 7 třídě domů nic 😅.. Vše dával do lavice.. A přežili jsme i střední školu
5. zář 2017
plksv
autor@ashari
@rakosnicek31
@rockovam holky, díky za útěchu. Ale pěkně mě to štve!
5. zář 2017
Tez ucitelka, ano je to normalni, vzdy se nekdo najde a behem roku to nejspis zopakuje 😉
5. zář 2017
Tak je lepsi ted než treba v půlce aby nemusel obcházet učitele at mu to dopisou 😃 Myslim známky, ted jich urcite jeste tolik nema :D