😂 Krásná
Jiří Žáček je v recitaci hodně oblíbený 🙂
Kdybych byla Tvoje studentka, tak Tě nenávidim 😝😀
Jak já nesnášela, když mě pedagog nutil zpívat nebo recitovat před třídou 😖
Nahodou, dobry 😉
Ja bych v maturitnim rocniku volila Bukowskiho (nebo jak se to sklonuje 😉 )
Ale neco od Cimrmana by bylo jednodussi 😉 Takova Skolni brasnicka....
@mischalinka uplne presne moje myslenka po precteni prispevku 😅
@mischalinka naučit se přednes (nebo se o to alespoň pokusit) k čj (v mém případě sj) přece patří.. Taky jsem to neměla ráda, nebo referát - moje noční můra, ale prostě to k tomu patří.. 🙂
@evaviki Já vím, chápu, ale tohle přece neukáže, co člověk opravdu umí, ne každý má povahu se předvádět 🙄
V tomhle se většínou blejsknou esa třídy, ti tiší trpí..
Ale samozřejmě taky záleží, o jakou školu se jedná..
No nic, nebudu tady autorce okupovat, o tomhle nepsala 🙂
@mischalinka ne, to urcte neukaze, co student umi, to souhlasim. Ale ta moznost si to vyzkouset a naucit se to zvladnout, je k nezaplaceni, i kdyz to ty i já a stejne povahy, odtrpime
@mischalinka
@sima_k
Holky, ve skutečnosti jsem hrozně hodná🙂. Pokud text přiměřeně bez chyby odrecitují, dostanou 100% jedničku. To je jak velká písemnka. To se před pololetím hodí 🙂. A navíc, jak už tu bylo řečeno, není špatné si zkusit před publikem určitou míru stresu.
Překlep písemka 🙂
@lvicek2000 určitě 🙂. Ale třeba z Písničky o škaredých holkách už mám pupínky 🙂.
Ja milovala recitovani.Byla jsem na vsech olympiadach ze skoly a na stredni jsem jela na Pedagogickou poemu do Kromerize 😊
@craki Právě, že na snad všech školách na tomhle bazírují..
Přitom ve firmách (i v životě) stojí ti nejschopnější lidé vždy "za oponou" 🙂
Ale chápu, jak to myslíš.. Je nutné se umět taky prodat..
@craki Vzdyt ja jsem uz rekla, ze to naprosto chapu. Jen jsem zminila, ze jsou povahy pro ktere tohle bylo/je na skolach utrpeni, na tom snad neni nic k vyvraceni ne? Nemusite me tady presvedcovat k cemu je to dobre, ja tomu i verim, nicmene mi tim nezmizi osypky ze vzpominek na chvile, kdy se to chtelo po mne 😄 hlavne jsem to nemyslela nijak spatne vuci prispevku autorky. Bylo to nejdriv proste ze srandy, tak to holky tak neprozivejte
My to na gymplu mivali posledni patek v mesici, dle vlastniho vyberu, maximalne zadane treba obdobi. My se v tom strasne vyzivali a na ten posledni patek jsme se strasne tesili a poctive pripravovali 😀

Ja mela hrozne rada basnicky od Honzy Volfa(ten,co neumi hrat golf)
Potkal jsem kvetinu
ta mi zavonela
Potkal jsem ptacka
ten mi zazpival
Potkal jsem Slunicko
to me zahralo
Potkal jsem cloveka
ten me nasral