Jsem ráda, že bydlíme na konci světa. Včera jsme s puberťáky seděli na stráni, pozorovali zatmění Měsíce a Mars a povídali si - o smrti, o závislostech, sama vážná témata.
My taky nic neviděli a Andrejka byla strašně smutná, tolik se na to tesila ☹
28. črc 2018
Jak jsi jim to prosím vysvětlila ohledně těch závislostech? Moc ti dekuju moc
28. črc 2018
A viděli jste?? My nic 😵