Tohle mám já! 🙂 Dokonce i semtam zastavíme, uděláme piknik a kocháme se 🙂
18. čer 2018
A jeee,to jsou krásné cesty, hotový tankodrom😂😂i když tato vypadá zrocna pěkně
18. čer 2018
Zrovna
18. čer 2018
Ja hrozne rada takhle jezdim okreskama, kdyz za mnou nikdo neni, tak jedu tak 60 a kocham se, jen se nesmim zapominat a hlidat, ze za mnou porad nikdo neni, obcas se zapomenu a najednou koukam, ze za mnou fronta 😁
18. čer 2018
To je krásné tohle slyšet, u nás je jen kdy už tam budeme 😀
18. čer 2018

Jééé, tam to znám 🙂