icon

Jsem ráda, že žiju v tak nádherné zemi. Pokud to jde, nejezdíme po dálnici, ale jezdíme malými cestami a kocháme se. Dokonce to umí i naši puberťáci. O víkendu se v našem autě ozývalo: to je krásné pole! To jsou úžasné vlčí máky! A ten kostelíček!

avatar

Jééé, tam to znám 🙂

18. čer 2018
avatar

Tohle mám já! 🙂 Dokonce i semtam zastavíme, uděláme piknik a kocháme se 🙂

18. čer 2018
avatar

A jeee,to jsou krásné cesty, hotový tankodrom😂😂i když tato vypadá zrocna pěkně

18. čer 2018
avatar

Zrovna

18. čer 2018
avatar

Ja hrozne rada takhle jezdim okreskama, kdyz za mnou nikdo neni, tak jedu tak 60 a kocham se, jen se nesmim zapominat a hlidat, ze za mnou porad nikdo neni, obcas se zapomenu a najednou koukam, ze za mnou fronta 😁

18. čer 2018
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

@blanche12 ona je myslim docela nova 🙂

18. čer 2018
avatar

@lucisuska to bude tím,u nás ty cesty nic moc😃

18. čer 2018
avatar

To je krásné tohle slyšet, u nás je jen kdy už tam budeme 😀

18. čer 2018