Tak jsem to měla i na vysoký.. lépe se mi z toho učilo 🙂
Tez jsem si vse takhle krasne upravovala nadepisovala a znacila.... Chemii, bizuli atd.. Dejemis byl jediny predmet co jsem k smrti nesnasela

@caboonek a ja tak vsem zavidela ze si to vyfotili a bylo. Ja se musela drtit slovo od slova. Hruza to byla.
Moje sešity vypadaly vždycky velice podobně. Krásná úprava, to je moje 😉 Nesnáším škrtání, takže ještě ve čtvrťáku na gymplu jsem byla schopná raději si znovu přepsat stránku, než něco škrtnout 🙈😂
Krásný 😍
Krasne 🙂 momentalne som sa ties pustia do kaligragie, ale je to teda mazec 😀
Tak můj sešit bych nikde ukazovat nemohla 😀 ale mně zas všichni záviděli, že píšu hrozně rychle, takže si toho stihnu hodně napsat 😀 (ale s naprosto tragickou úpravou)

Já to měla stejně, jsem detailistka a perfekcionalistka. Ale zase má fotografická paměť se mi vyplatila u všech zkoušek👍