@plksv proc normalni?Taky tak chodim obcas s brachou👍
18. lis 2018
plksv
autor@makynaeliska díky!
18. lis 2018
Mne spíš zarazilo, že se nad tím někdo pozastaví. Za ruce by to bylo asi zvláštní, kdyby u toho nedělali nějaké kraviny, ale takhle je to úplně normální.
24. lis 2018

Oni se drží jako pár?