icon
1 / 1
avatar

Oni se drží jako pár?

18. lis 2018
avatar
plksv
autor

@orchidis trochu mě to zaskočilo, jestli mám spekulovat, zda je to normální, ale ano, jsou do sebe zavěšení.

18. lis 2018
avatar

@plksv proc normalni?Taky tak chodim obcas s brachou👍

18. lis 2018
avatar
plksv
autor

@makynaeliska díky!

18. lis 2018
avatar

@plksv je to maprosto normalni.❤️

18. lis 2018
avatar

Mne spíš zarazilo, že se nad tím někdo pozastaví. Za ruce by to bylo asi zvláštní, kdyby u toho nedělali nějaké kraviny, ale takhle je to úplně normální.

24. lis 2018