Nasněžilo mi na dýně a listopadky, asi budu už muset udělat vánoční výzdobu🙂. A to jsem ji chtěla až 1. adventní neděli.
Taky tak .... S tím rozdílem, že bych je i měla kde skladovat, ale vždy mi zmrznou a zapadnou sněhem. 😸
18. lis 2018
na balkone oproti v dome maji nadherne surfinie, previs pres pul metru.. taky byly rano zasnezene 😀
19. lis 2018
Mně nasnezilo na muškáty 😁