Opravuji pravopisné cvičení a dostala mě věta: Jan byl tak nachlazený, že jen sypal 🙂!
😀😀😀
16. únor 2018
Já bych to uznala 😂 dneska se běžně používá sloveso sypat v souvislosti s dopingem.a nemyslí se tím jen steroidy, ale chemické látky obecně, což můžou být i léky. Cyklistům na Tour de France se říká sypači 😂
16. únor 2018
Myslím, že bys tím u pubošů taky pár bodíků za velkorysost a smysl pro humor získala.
16. únor 2018
Taky se přimlouvám k uznání.. po přečtení tý věty jsem si představila Honzu, jak leží v posteli a okolo něj jsou všude rozházený platíčka léků.. takže podle mě to má správně :D
16. únor 2018
Jan byl proste na rozsypani 😀😀