Přes týden budím kluka o půl sedmé ráno. U snídaně pospává, u oblékání pospává, v autě při cestě do školky taky. Je tu sobota a jako vždy je v šest ráno čilý jako rybička 🐠. Uf!
U nás stejné. Do školy je tahám z postele na poslední chvilku za 5minut 7,stres, že jdu pozdě do práce a o víkendu vstávají v 6😀😀
10. únor 2018
Taky taky, my vstáváme a ona už dávno čučí na telku 😀
10. únor 2018
Take to tak mame,v tydnu vstavat nechteji a o vikend vstavaji driv nez do skolky 😂😂😂
10. únor 2018
U nas taky tak 😀😀😀
10. únor 2018
Tak mu zkus v pátek říct ze se jde do školky i v sobotu 😄 třeba to zabere 😂
10. únor 2018
U nas stejny😀
10. únor 2018
Asi mají nějaký radar, protože u nás je to úplně stejné....🙂