Taťka dělá střechy pod firmou a je nám ho fakt líto.. v práci od nevidim do nevidim, přes poledne a vube celý.den na přímém slunci.
1. srp 2018
💪 borci. To by asi neremcali jít se teď projít s kočárkem 😂
1. srp 2018
Frajeři, jen si hýčkej takové pracanty 😉👍
1. srp 2018
Pred 13 lety jsme delali svepomoci strechu na dvojbaraku. Cely leto teploty v klidu a na strechu takovyhle vyhne jako letos. Vibec jim to nezavidim tem vasim chlapum
1. srp 2018
Úžasnáci.☺
1. srp 2018
plksv
autorHolky, hýčkám si je a hlavně si toho fakt vážím!
1. srp 2018
U nás takhle loni, takze chlapům posílám sílu, vim, jaký to bylo 🙈
1. srp 2018
Mamžel tuto práci děla už 20.let a vždy je opákený jako od moře😉
4. srp 2018

Je mi jich fakt líto, ale je to skvělé, že vám takhle pomůžou...