Puberťáci v kuchyni, holka škrábe brambory, kluk obaluje řízky. Kluk: ségra, máš radši banány nebo jabka? Odpověď: debile! Ale jinak se mají fakt rádi 🙂.
Hele i nás včera stres. Jeli jsme vyzvednout kočárek pro 3ditko a nechali mláďata doma (10 skoro 11let a 12 let)přijedem domu starší v slzách mladší též. Mladší chtěla po starším hodit pivní flašku. ..ale zijou oba😂
8. dub 2017
a já se na to těším 😀