Puberťák se nám vrátil z lyžáku. Jeden ze zážitků: náš kluk ve skříni na dívčím pokoji po večerce ve chvíli, kdy pan učitel kontroluje pokoje!!! Doufám, že si pan učitel po návratu domů dal nohy na stůl a otevřel láhev 🙂. Klidně bych mu na ni přispěla 🙂.
@katerinakorbelova na dívčím pokoji ho pan učitel nepřistihl, ale samozžejmě chyběl na tom chlapeckém. Když tam pan učitel přišel podruhé, řekl, že byl na záchodě. Pan učitel - a proč jsem slyšel to dupání ze schodů? Tak se přiznal🙂.
to se dělalo snad na každým lyžáku😉 My jsme kluky schovaly do úložných prostor postele 😅
Snad se jich nevrátilo víc z lyžáku, než jich odjelo na něj 😉
Na školách v přírodě nejlepší zážitky 😀 Když jsme byli v deváté třídě v Babičině údolí, kluci ještě ve dvě ráno u nás na chatce a učitelka nám jen přišla říct ať tolik neřveme 😀
A nachytali jo nebo mu to prošlo? 🙂