Sedím v křesle a piju kávu. Přijde za mnou můj velký kojenec, že by chtěl cucat. Řeknu, že až si dopiju kávu. Vyleze mi na klín a nenápadně sahá na tričko. Když ho napomenu, nevinně mi oznámí: ale já se chci podívat, jakou máš podprsenku 😀!!!
ewkyns

15. čer 2018
15. čer 2018
15. čer 2018
15. čer 2018
15. čer 2018
Je to gurman a jist se prece ma i ocima 😀
15. čer 2018
U nás to bývalo “já si chci jen šáhnout, jestli tam je dost mlíka” 😀
15. čer 2018
Tak ať mu ro vydrží i do dospělosti 😁 kolikrát si chlapi ani nevšimnou, jakou barvu to naše spodní prádlo mělo 🤔😁
15. čer 2018
Karolinku jsem tedy rpoti tobe kojila par dnu (21 mesicu), ale taky to na ni nechalo dojem a je to takopvy muj malej prsofil😀
15. čer 2018
já kojila mladýho tři roky, říkal "ete dují" = ještě druhý a dal si mlíko i po guláši.
18. čer 2018
