Tak dcera je dnes na svém prvním plesu. Když jsem ji viděla v těch šatech a lodičkách, namalovanou a načesanou, zamáčkla jsem slzu - kde je ta moje copatá holčička s plyšákem v náručí?
To znám, starší si teď odstěhovává poslední věci a i na nejmilovanejšího plyšáka došlo ... 🤗
24. únor 2017
Tak na tohle se netesim😯
24. únor 2017
A já při čtení tohoto příspěvku taky zamackla slzu..
24. únor 2017
Jj. Úplně chápu , kdyz mi mladej šel v kvadru do tanečních. Byla jsem úplně v šoku jaký je to uz mladý muž. No mužík, pro me to bude stále mimco 🙂, a to jsem nechtěla věřit mé mamce, že budeme pro ni pořád děti 🙂
24. únor 2017
Ano, čas letí až příliš rychle 😔