plksv
autor@kristinandbaby kupovala jsem ve Sportisimu a vypadají fakt dobře. Doufám, že v nich odchozí podzim, mírnější zimu a jaro.
23. říj 2018
@plksv Ty brdo tak ja je tam vubec nevidela. A myslis, ze do mrazu ne-e?
23. říj 2018
Také je máme a jsme spokojení 👍 🙂 povedly se 👏
23. říj 2018
plksv
autor@kristinandbaby náš kluk je teplokrevný 🙂, tak do mínus pěti bych se nebála.
23. říj 2018
@plksv dekuju 🌷
23. říj 2018


Jee a co je to za model? Ja ted tapam co za boty pro Matu..