Normalne jak Pavlovovi psi - uplne jsem zacla slintat jak bernardyn😂
10. lis 2018
Mnam, ty bych si dala 🙂
10. lis 2018
to je zradlo😍
10. lis 2018
Taky u nás zítra bude domácí husicka.
10. lis 2018
Tři husy!? No my kachnu 🙂 ale kupovanou . Manžel jde zítra do práce tak jsme si dali už dnes a já zítra brokolici 😀
10. lis 2018

A rychlé foto škvarků, než je děti sežerou 🙂. Musela jsem jim to na chvíli sebrat.