@lvicek2000 tohle nechapu ze nekdo vubec napise....🙄Ja uz se tesin, az zitra pujdem s Eli na patek koupit ucitelce nejakou krasnou kytku jako loni, plus dostane velkej pytel medvidku, Eliska sondovala co ma rada 🤣🤣🤣👍
26. čer 2019
plksv
autor@lvicek2000 Jsem třídní, ale něco jsem dostala i jako netřídní 🙂.
@makynaeliska díky za názor😉.
27. čer 2019
@plksv ted si to po sobe ctu doufam ze to bylo pochopeno jak jsem to myslela,jako ze nechapu, ze nekdo napise, ze ucitelum netreba nic kupovat atd...
27. čer 2019
plksv
autor@makynaeliska ano, přesně tak jsem to pochopila... díky.
27. čer 2019


Jee, to je krásný. A jsi třídní nebo ti to nosí i jen tak? Aby se nestrhla diskuse, že není nutný kupovat nic, že jsi za to placená, jak jsem tu už mnohokrát videla😅