icon

Včera rodinný výlet do archeoskanzenu v Modré. Mrňous volá: "Já chci vidět kozeny! A pohladit si je! "
Puberťák: "To chci taky😀! "
----
Přicházíme k ohradě se dvěma oslíky. Puberťačka: "Jdu si pohladit osla, už jsem to dlouho nedělala 🙂."

avatar

Vy jste tedy povedena rodinka 😂😂😂😂😂

21. črc 2019
avatar
21. črc 2019
avatar

🤣🤣🤣👍

21. črc 2019
avatar

správně sarkastický a trefný.... to mám ráda 👍😂

21. črc 2019