Večer přišel puberťák z venku s informací, že někde u naší vesnice byla viděna puma. Brala jsem to jako dobrý vtip. V devět večer hlášení místního rozhlasu, že je to pravda! No to jsem zvědavá, bydlíme úplně na kraji... Ale zase se u nás něco děje 🙂.
@luckakratochvilova jsem v klidu, po dvoře nám běhá vlk 🙂.
To bych nevytahla paty z domu.😅
Třeba je to ta od nás z Jindřichohradecka
@masopustovar prý asi ano, tak díky 😀.
@masopustovar ta se furt jeste nenadla?
@bobinecka01 no myslím že ne
@plksv není zač. 😁
Pred par lety se ve vedlejsi vesnici u nas pohyboval lev, tak mati nechtela poustet otce ani do vinohradu a nakonec se ukazalo, ze nekomu utekla kolie 🙂
Prosím tě o té pume poslouchám už asi půl roku. Všude možně. Mě by zajímalo, který typek šel tenkrát někde nadrbany z hospody a tohle rozhlasil, protože nikde není žádná fotka, žádné stopy, ani nic podobného, ale puma je všude. 🙈😁
Buď v klidu u nás se puma pohybovala cca 14 dní a ani jednou jsem ji nezaznamenala a to bydlíme na kraji a máme slípky a tak ....