Boží...a tvůj komentář rovněž.. MMCH - co dostal?
18. pro 2018
Já byla (a jsem) hrozný blb na matiku. Když jsme na střední dostali písemku, zmohla jsem se jen na to, že jsem tam všude nakreslila kytky. Vrátily se mi červeně vybarvené. 😁 Ale i s petkou no 🙄😁
18. pro 2018

Zkusit se to musí a jakákoliv zkouška je od slova "zkusit"......jsem tak udělala vysokou 😀 Spokojen určitě bude 😉