icon
1 / 1
avatar

Zkusit se to musí a jakákoliv zkouška je od slova "zkusit"......jsem tak udělala vysokou 😀 Spokojen určitě bude 😉

18. pro 2018
avatar

Boží...a tvůj komentář rovněž.. MMCH - co dostal?

18. pro 2018
avatar

Já byla (a jsem) hrozný blb na matiku. Když jsme na střední dostali písemku, zmohla jsem se jen na to, že jsem tam všude nakreslila kytky. Vrátily se mi červeně vybarvené. 😁 Ale i s petkou no 🙄😁

18. pro 2018
avatar
plksv
autor

@sarihy dostal jedničku 🙂.

19. pro 2018
avatar

@plksv Óóóóó´🙂

19. pro 2018