plksv
autorRobinzonáda na ostrově Pašman, už jsme tam byli podruhé a pro nás luxusní. V srpnu sami na pláži 🙂. Nemít tam puberťáky, jedeme bez plavek 🙂.
20. srp 2017
Prosim odkaz, prosim moc ;) cim jsem starsi, tim vic nesnasim lidi ;)
20. srp 2017
Jak.dlouho dopředu se to rezervuje? Vždyť to musí být plný, kdo by to nechtěl? Chorvatsko bez lidi...to je jako dostat se na Měsíc..
20. srp 2017
Ty bláho...můj tajný sen.Máme doma autistu,nikdy jsme u moře nebyli.Dceři je 15let,klukovi 12,vím,jak by dcera ráda jela,jen já se moc bojím a pořád odkládám....Ty davy lidí Synátor nedává....Tak třeba jednou se nám taky poštěstí😉
20. srp 2017
20. srp 2017

Juuu a kde to bylo? Tam.jednou taky budeme potřebovat ;).