icon

Jedna z účastnic iniciativy "Pošli to dál" (příspěvek ze 14. dubna v mém blogu) od 16. dubna nezareagovala, je tedy ještě jedno "místo" volné (znamená 2 hodiny skype práce zdarma).

avatar

mám zájem 🙂

20. kvě 2014
avatar
pluba
autor

Já mívám čas po osmé večer (jak se děti odeberou do postele) většinu dní. Kdy by Vám to vyhovovalo?

20. kvě 2014
avatar

@pluba taky po té osmé, někdy až v devět, podle toho jak nejmenší usnu, plus když má přítel noční, abych měla trochu soukromí... šlo by to tuto sobotu? A ještě si musím nainstalovat skype, ale to by asi neměl být problém. 🙂

20. kvě 2014
avatar
pluba
autor

Ano, v sobotu je to možné. Nainstalovat skype není problém, jen pak zkontrolujte, jestli fungují repra i mikrofon, je tam testovací spojení "Skype Test Call".

20. kvě 2014
avatar
pluba
autor

Mám počítat s termínem dnes po osmé? A jak dopadla instalace skype?

24. kvě 2014
avatar

Můžeme prosím vás začít až v devět? Malá mi tento týden nějak pozdějc usíná. Skype by měl fungovat. 🙂

24. kvě 2014
avatar
pluba
autor

Samozřejmě.

24. kvě 2014