Holky, JaT banka a její fondy. Investujete některá přes ně? Máte u nich uložené finance? Jste spokojené? S internetovým bankovnictvím, aplikací atd. Jsem konzerva, takže bych nešla moc do rizika. Ale peníze bych na pár 3-5let někam dala. Přeci jen je tam vyšší úrok. Díky za postřehy
Proč neinvestuješ u své banky? 🤔
27. led 2025
mám u nich zatím jen pár měsíců DIP