Molusky, jsou to bradavice. Špatně se toho zbavuje.
Nám pomohla až tinktura z lékárny. Dcera byla i 2x na vyskrabnuti ale vždy se vrátilo. Je to vysoce infekční dcera si to donesla z bazénu.
A jeee já to tušila...syn chodi se školou pravidelně do bazénu🙈
@mlynkova85 mohu se zeptat jaká?
Vůbec ho to ale nesvedi...nic
Propichnout a potrit betadinem.
Já jsem místo betadinou potírala jodisolem a taky dobrý.. hlavně silnou desinfekci, aby se to nešířilo..
@podaji molutrex.
Molusky, nám pomohlo vydezinfikovat betadinou, vymáčknout a zase betadine. Všechny vodičky doporučované dr.akorát pálili a efekt žádný
Holky já nevím...vynacknout jak akné to moc nejde, bolí ho to a hlavně z toho teče krev, to je normální?
@podaji doktor na to má speciální lžičku a používá znecitlivujici gel právě proto že to hodně bolí.
Nemackala bych. Jen pichnout jehlou do prvni kapicky krve a vydesinfikovat. Ja betadine stridala jeste s nejakou masti na vysusovani. Nektere bylo potreba vysusit, aby zmizeli. Ted mi nenaskakuje jak se ta mast jmenovala... A nasadit homeopatika.
Nejvíc nám pomohla betadine mast a posílit imunitu vnitřně, bojovali jsme půl roku -_-
@denisahradecka no to potes koště, on je teď nakraply pořád. Imunitu taktéž posiluji
Je to hodne o imunite. Dcera s tim bojovala minimalne dva roky. Chytla to od ni i ta mladsi a ta je mela do dvou mesicu pryc.

Molusky. Potírat Betadinem. Ten zabíral nejlépe.