Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
pr_clanek
26. kvě 2015

Zúčastněte se Bepanthen těhotenského pikniku

 

Bepanthen se rozhodl udělat radost třinácti nastávajícím maminkám, a proto na poslední květnovou neděli přichystal speciální těhotenský piknik, kterého se můžete zúčastnit i vy. Pokud budete jednou z vybraných účastnic nové soutěže na stránce soutěže s názvem Bepanthen piknik, můžete se těšit na krásné odpoledne.

Co si pro vás Bepanthen přichystal? V příjemných prostorách jedné pražské restaurace zažijete pohodové odpoledne v přítomnosti ostatních nastávajících maminek. Chybět nebude chutné jídlo, pití, spousta dárečků a příjemné povídání o rodičovství, mateřství, a získáte tak cenné rady pro budoucí roli maminky. Jistě uvítáte přítomnost paní doktorky Milušky Kotalíkové, která odpoví na všechny důležité i vtipné dotazy ohledně těhotenství a mateřství. Veškeré pochybnosti rázem zmizí. Také vás naučí, jak správně používat kosmetický přípravek Bepanthen krém proti striím. Jistě jste o těchto nevzhledných jizvičkách, které vznikají převážně v těhotenství slyšela. Nechceme, aby vám strie zůstaly jako nemilá vzpomínka na jedno z nejkrásnějších období v životě ženy, takže se postaráme o hladký průběh hormonálních změn, které vaši pokožku pekelně zkouší.

K účasti na Bepanthen pikniku stačí, když prostřednictvímfacebookové stránky Bephanten CZ&SK vyplníte formulář, odpovíte na kreativní otázku a zaregistrujete se.

Těšíme se na vás již 31.5.

Začni psát komentář...

Odešli