@bobo2015 i u nás 😀 sem tam je tma jak v pytli, pak kroupy.. takové aprílové počasíčko 😀
30. říj 2017
U nás taky skoro pořád svítí sluníčko, ale zima je teda pěkná. ☹
30. říj 2017
U nás svítí sice sluníčko,ale je taková "lezavá"zima..
30. říj 2017
radka_pribinacek
autorJo, zima je pěkná, už jsem vyrazila v zimní bundě. 😀 Ale sluníčko se drží. 🙂
30. říj 2017
@radka_pribinacek a to nedávno bylo přes dvacet stupnů, co?? já taky vytáhuju lehčí zimní kabát.. pač tady na horách to fičí jak bejk...
30. říj 2017
@radka_pribinacek zimní bundy jsem už taky vytáhla 🙂
30. říj 2017
radka_pribinacek
autor@andelkaprdelka přesně 😀 No za chvíli zase budou Vánoce a po létě ani památky.. 😵
30. říj 2017


U nas snezi, sviti slunicko,snezi,sviti slunicko.... Jak na horske draze